Najprostszy sposób dotarcia do klientów

Najprostszy sposób dotarcia do klientów

Opublikowany

Nie od dziś wiadomo, że kampanie reklamowe na bazie analizy i profilowania klientów to klucz do sukcesu w sprzedaży (i całkiem niezły sposób na to, aby zmniejszyć koszty marketingowe). Wiadomo też, że jednym z niewielu narzędzi, które mogą w tym pomóc jest Cluify. Za chwilę Ci to udowodnimy.

Wybierz klientów na podstawie miejsc, które odwiedzają

Jeśli wybierasz klientów na podstawie lajków na Facebooku to znak, że pora zmienić przyzwyczajenia. Wizerunek budowany online ma niewiele wspólnego z rzeczywistymi zainteresowaniami – media społecznościowe powstały po to, aby kreować pożądaną wizję, nie rzeczywistość. Aż 25% ich użytkowników kłamie w swoich profilach (według socialpress.pl), dlatego precyzyjne targetowanie kampanii reklamowych do klientów powinno opierać się na analizie zachowań poza siecią. Bo jeśli np. chodzisz na siłownię 3 razy w tygodniu to znaczy, że naprawdę interesujesz się sportem.
Dzięki Cluify sprawdzisz potencjał reklamowy dowolnej lokalizacji w Polsce

Dzięki Cluify sprawdzisz potencjał reklamowy dowolnej lokalizacji w Polsce

Wiesz już, kto naprawdę odwiedza Twoją stronę? Super! Na tej podstawie określisz, gdzie Twoi klienci spędzają wolny czas – młodzi rodzice w przedszkolach i na placach zabaw, studenci w pobliżu uczelni, ludzie biznesu w centrach konferencyjnych i na branżowych targach… Z naszą drobną pomocą Twoja reklama dotrze do każdego z nich. W jaki sposób?
  1. zakładasz darmowe konto Cluify,
  2. określasz rodzaj swojego biznesu i cel kampanii (np. dotarcie do 1000 klientów w ciągu 2 tygodni),
  3. na interaktywnej mapie zaznaczasz miejsca, gdzie mogą przebywać Twoi potencjalni klienci i weryfikujesz, ile osób znajduje się w ich zasięgu – dzięki Cluify sprawdzisz potencjał reklamowy dowolnej lokalizacji w Polsce,
  4. zlecasz kampanię – tak po prostu, bez agencji.

Skutecznie zareklamuj swoje usługi lub produkty

Działamy w największych sieciach reklamowych na świecie (Google Display Network, Facebook Ads – mówi Ci to coś?), więc Twoje kampanie będą wyświetlały się na większości najpopularniejszych stron i aplikacji. Ale najlepsze jest to, że skupiamy się wyłącznie na kanałach mobilnych. Bo (według portalu wirtualnemedia.pl) 92% Polaków zawsze ma przy sobie telefon, a połowa z nich to osoby korzystające ze smartfonów i dokonujące za ich pomocą spontanicznych decyzji zakupowych. I to nadal nie wszystko.
Cluify to jedyne na rynku narzędzie umożliwiające pomiar skuteczności reklamy w stacjonarnych punktach sprzedaży

Cluify to jedyne na rynku narzędzie umożliwiające pomiar skuteczności reklamy w stacjonarnych punktach sprzedaży

Cluify to jedyne na rynku narzędzie umożliwiające pomiar skuteczności reklamy w stacjonarnych punktach sprzedaży. Nie ważne, że Twoje kampanie żyją w online – i tak powiemy Ci, ilu ich odbiorców pojawiło się w Twoim punkcie. A na dokładkę dorzucimy jeszcze rekomendacje, dzięki którym będziesz sukcesywnie zmniejszać koszty kampanii zwiększając przy tym ich efektywność. Bez pomocy agencji reklamowych, niezrozumiałych wskaźników efektywności i skomplikowanych procedur. 
Lepiej nie będzie – no chyba, że przyjdą nam do głowy kolejne pomysły na rozwój Cluify.
CLUIF_banner_blog.gif

Udostępnij

Powiązane artykuły
Chcesz przejąć klientów konkurencji? Zrobisz to z Cluify

temu

Jak w najprostszy sposób dotrzeć do klientów zainteresowanych Twoją ofertą? Wysłać reklamę do osób kupujących u konkurencji. Teraz zrobisz to w kilka minut, korzystając z Cluify. Po prostu zaznacz sklepy na mapie i wyślij reklamę do osób, które w nich bywają!
Przedsiębiorco, potrzebujesz alternatywy dla agencji reklamowych? Mamy rozwiązanie!

temu

Ponad 5 miesięcy temu pisaliśmy o nowościach w Cluify. Było o wybieraniu odbiorców na podstawie odwiedzanych miejsc, interaktywnej mapie i mierzeniu efektywności kampanii. Od tego czasu funkcjonalności zaliczyły kilka upgrade’ów, a nasi klienci zaczęli pytać, czy na tym poziomie zaawansowania możemy tyle samo, co agencje reklamowe.
Poznaj strategie skutecznego wyboru odbiorców swojej kampanii

temu

Wiesz gdzie są Twoi klienci, co robią w wolnym czasie, gdzie kupują? Idealnie! W Cluify możesz wybrać odbiorców swoich reklam właśnie na podstawie ich rzeczywistych zachowań. Wystarczy, że pomyślisz o miejscach, jakie odwiedzają w ciągu dnia.
Cluify wie, gdzie są Twoi klienci - sprawdź, jak wykorzystać jego potencjał

temu

Wybór grup docelowych w oparciu o zainteresowania deklarowane online może okazać się pomysłem nietrafionym. W końcu ile z tego, co robimy w sieci przekłada się na nasze prawdziwe życie.