Najprostszy sposób dotarcia do klientów. Nowości w Cluify!
Najprostszy sposób dotarcia do klientów. Nowości w Cluify!

Najprostszy sposób dotarcia do klientów. Nowości w Cluify!

Opublikowany

Nie od dziś wiadomo, że kluczem do pozyskania nowych klientów są przede wszystkim atrakcyjny produkt lub usługa. Ale ważny, być może nawet decydujący, jest także sposób oraz kanały komunikacji za pośrednictwem których zachęcimy potencjalnych odbiorców naszych produktów do ich zakupu. Pomoże Ci w tym Cluify.

Cluify to proste narzędzie za pomocą którego dotrzesz z reklamą internetową do nowych klientów. Dokonasz tego za pomocą kilku kliknięć w panelu, w którym samodzielnie określisz miejsca przebywania osób najprawdopodobniej zainteresowanych Twoją ofertą. Od stycznia 2018 Cluify oferuje zupełnie nowe funkcjonalności. Zobacz, co się zmieniło i przygotuj się na rewolucję.

Wybierz klientów na podstawie miejsc, które odwiedzają

Z dużym prawdopodobieństwem możemy przypuszczać, że Twoje dotychczasowe działania związane z targetowaniem reklam w internecie bazowały na wiedzy dotyczącej stron www, które odwiedzali Twoi klienci. Prawda jest trochę inna - wizerunek budowany online nie zawsze przekłada się na rzeczywiste zachowania. Czy każdy przeciętny użytkownik internetu przeglądający strony internetowe z odzieżą dla dzieci faktycznie jest rodzicem? I czy będzie zainteresowany reklamami lekcji j. angielskiego dla najmłodszych? Niekoniecznie.
blog_tresc_08_01_18_3.jpg
Dlatego stworzyliśmy Cluify – narzędzie pozwalające kierować reklamy do osób wybranych na podstawie miejsc, które odwiedzają w świecie rzeczywistym. Dzięki temu Twoja oferta trafi wyłącznie do klientów najbardziej zainteresowanych danym produktem lub usługą. W praktyce oznacza to, że właściciel sklepu z odzieżą dla dzieci może z łatwością skierować reklamę do osób przebywających w przedszkolach i na placach zabaw, a przedsiębiorca zajmujący się sprzedażą akcesoriów sportowych dotrze ze swoją ofertą do stałych bywalców klubów fitness i obiektów sportowych.
Wyposażyliśmy Cluify w interaktywną mapę, na której zaznaczysz miejsca, gdzie mogą przebywać Twoi potencjalni klienci - popularne kawiarnie, centra handlowe, kina i inne lokalizacje, które będą wiązały się z Twoją branżą. Nasze narzędzie pobierze informacje na temat ilości osób przebywających w okolicy i skieruje do nich reklamę Twojej oferty.
blog_tresc_08_01_18_2.jpg

Skutecznie zareklamuj swój biznes

Działamy wyłącznie w największych sieciach reklamowych na świecie, a nasze dotychczasowe kampanie okazały się nawet 3 razy skuteczniejsze od reklam targetowanych na podstawie zachowań w internecie. To nie wszystko.
Kampanie Cluify realizowane są przez naszych konsultantów. Ty wybierasz grupę odbiorców, resztę zostawiasz nam. Na bazie Twoich wytycznych przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, kreacje reklamowe, wspólnie określimy czas i budżet kampanii. Prościej się nie da.

Najprostszy sposób dotarcia do nowych klientów

Pozyskiwanie nowych klientów na podstawie miejsc, które odwiedzają w świecie rzeczywistym to narzędzie, dzięki któremu możesz zacząć sprzedawać skuteczniej i więcej. Cluify Ci w tym pomoże.
Chcesz skutecznie docierać do nowych klientów? Wykorzystaj Cluify!
clu-blog-button.jpg

Udostępnij

Powiązane artykuły
Przedsiębiorco, potrzebujesz alternatywy dla agencji reklamowych? Mamy rozwiązanie!

temu

Ponad 5 miesięcy temu pisaliśmy o nowościach w Cluify. Było o wybieraniu odbiorców na podstawie odwiedzanych miejsc, interaktywnej mapie i mierzeniu efektywności kampanii. Od tego czasu funkcjonalności zaliczyły kilka upgrade’ów, a nasi klienci zaczęli pytać, czy na tym poziomie zaawansowania możemy tyle samo, co agencje reklamowe.
Poznaj strategie skutecznego wyboru odbiorców swojej kampanii

temu

Wiesz gdzie są Twoi klienci, co robią w wolnym czasie, gdzie kupują? Idealnie! W Cluify możesz wybrać odbiorców swoich reklam właśnie na podstawie ich rzeczywistych zachowań. Wystarczy, że pomyślisz o miejscach, jakie odwiedzają w ciągu dnia.
Cluify wie, gdzie są Twoi klienci - sprawdź, jak wykorzystać jego potencjał

temu

Wystawa alternatywnego malarza, przemyślenia wschodzącej gwiazdy kina niezależnego – większość ludzi klika „Lubię to!” wyłącznie po to, aby zrobić wrażenie na znajomych. Twoi klienci nie są wyjątkiem.
Jak robić reklamy, które zwiększają sprzedaż?

temu

Reklamy. Nikt ich nie lubi, wszyscy muszą je oglądać – w drodze do pracy, w kolejce do dentysty, podczas cotygodniowych zakupów… A gdyby zamiast nudnych spotów promujących kolejny krem, którego nigdy nie użyjesz otrzymywać wyłącznie materiały odpowiadające Twoim prawdziwym potrzebom? Dowiedz się, jak robić reklamy, które zwiększają sprzedaż.

Skuteczny e-commerce: jak przyciągnąć klientów?

Na początku 2017 roku wyniki badań przeprowadzonych przez Gemius pokazały, że już ponad połowa Polaków dokonuje zakupów za pośrednictwem internetowych platform sprzedażowych. To bardzo dużo biorąc pod uwagę fakt, że dostęp do internetu posiada zaledwie 79% mieszkańców naszego kraju. Jak dotrzeć do tak szerokiej grupy docelowej i pozyskać nowych klientów?