Najprostszy sposób dotarcia do klientów. Nowości w Cluify!
Najprostszy sposób dotarcia do klientów. Nowości w Cluify!

Najprostszy sposób dotarcia do klientów. Nowości w Cluify!

Opublikowany

Nie od dziś wiadomo, że kluczem do pozyskania nowych klientów są przede wszystkim atrakcyjny produkt lub usługa. Ale ważny, być może nawet decydujący, jest także sposób oraz kanały komunikacji za pośrednictwem których zachęcimy potencjalnych odbiorców naszych produktów do ich zakupu. Pomoże Ci w tym Cluify.

Cluify to proste narzędzie za pomocą którego dotrzesz z reklamą internetową do nowych klientów. Dokonasz tego za pomocą kilku kliknięć w panelu, w którym samodzielnie określisz miejsca przebywania osób najprawdopodobniej zainteresowanych Twoją ofertą. Od stycznia 2018 Cluify oferuje zupełnie nowe funkcjonalności. Zobacz, co się zmieniło i przygotuj się na rewolucję.
Button.jpg

Wybierz klientów na podstawie miejsc, które odwiedzają

Z dużym prawdopodobieństwem możemy przypuszczać, że Twoje dotychczasowe działania związane z targetowaniem reklam w internecie bazowały na wiedzy dotyczącej stron www, które odwiedzali Twoi klienci. Prawda jest trochę inna - wizerunek budowany online nie zawsze przekłada się na rzeczywiste zachowania. Czy każdy przeciętny użytkownik internetu przeglądający strony internetowe z odzieżą dla dzieci faktycznie jest rodzicem? I czy będzie zainteresowany reklamami lekcji j. angielskiego dla najmłodszych? Niekoniecznie.
blog_tresc_08_01_18_3.jpg
Dlatego stworzyliśmy Cluify – narzędzie pozwalające kierować reklamy do osób wybranych na podstawie miejsc, które odwiedzają w świecie rzeczywistym. Dzięki temu Twoja oferta trafi wyłącznie do klientów najbardziej zainteresowanych danym produktem lub usługą. W praktyce oznacza to, że właściciel sklepu z odzieżą dla dzieci może z łatwością skierować reklamę do osób przebywających w przedszkolach i na placach zabaw, a przedsiębiorca zajmujący się sprzedażą akcesoriów sportowych dotrze ze swoją ofertą do stałych bywalców klubów fitness i obiektów sportowych.
Wyposażyliśmy Cluify w interaktywną mapę, na której zaznaczysz miejsca, gdzie mogą przebywać Twoi potencjalni klienci - popularne kawiarnie, centra handlowe, kina i inne lokalizacje, które będą wiązały się z Twoją branżą. Nasze narzędzie pobierze informacje na temat ilości osób przebywających w okolicy i skieruje do nich reklamę Twojej oferty.
blog_tresc_08_01_18_2.jpg

Skutecznie zareklamuj swój biznes

Działamy wyłącznie w największych sieciach reklamowych na świecie, a nasze dotychczasowe kampanie okazały się nawet 3 razy skuteczniejsze od reklam targetowanych na podstawie zachowań w internecie. To nie wszystko.
Kampanie Cluify realizowane są przez naszych konsultantów. Ty wybierasz grupę odbiorców, resztę zostawiasz nam. Na bazie Twoich wytycznych przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, kreacje reklamowe, wspólnie określimy czas i budżet kampanii. Prościej się nie da.

Najprostszy sposób dotarcia do nowych klientów

Pozyskiwanie nowych klientów na podstawie miejsc, które odwiedzają w świecie rzeczywistym to narzędzie, dzięki któremu możesz zacząć sprzedawać skuteczniej i więcej. Cluify Ci w tym pomoże.
Chcesz skutecznie docierać do nowych klientów? Wykorzystaj Cluify!
Button.jpg

Udostępnij

Powiązane artykuły
5 najciekawszych zastosowań Cluify

temu

Cluify to proste narzędzie dzięki któremu dotrzesz z reklamą internetową do nowych klientów. Dokonasz tego za pomocą kilku kliknięć w panelu, w którym samodzielnie określisz miejsca przebywania osób najprawdopodobniej zainteresowanych Twoją ofertą, a my skutecznie zareklamujemy im Twój biznes. Zastanawiasz się, czy sprawdzi się w Twojej branży? Poznaj 5 najciekawszych zastosowań Cluify!
Jak dotrzeć do właściwego odbiorcy? Skuteczna reklama AdWords okiem Campaign Managera

temu

Jeśli wierzyć prognozom, wydatki na reklamę opartą o miejsca odwiedzone przez klientów do 2020 roku wzrosną do 32 mld dolarów i stanowić będą 45% ogólnych wydatków na reklamę mobilną. Aleksandra Klimek, Campaign Manager Cluify odpowiada jak wykorzystać ten trend i skutecznie docierać do najbardziej zainteresowanych odbiorców.
Jak mądrze zarządzać budżetem marketingowym: krótki przewodnik dla małych firm

temu

Timm Brocks, prezes polskiego oddziału BrandMaker, powiedział kiedyś, że zarządzanie budżetem marketingowym w firmie przypomina planowanie domowych wydatków - potrzeby zawsze będą przerastały możliwości finansowe. Mogłoby się wydawać, że problem dotyczy wyłącznie korporacji, jednak to właśnie małe przedsiębiorstwa częściej przekraczają założony limit wydatków. Jak temu zapobiec i mądrze zarządzać budżetem marketingowym niewielkiej firmy?
4 sposoby na zwiększenie sprzedaży dzięki Facebookowi

temu

Zakładamy, że znasz doskonale możliwości reklamowe Facebooka. Prawdopodobnie wiesz również, że pozwala on na zwiększenie zasięgu postów, promowanie Twojej marki i monitoring jej popularności w wybranych mediach społecznościowych. Ale czy wiesz, że dzięki niemu możesz skutecznie zwiększyć sprzedaż swoich produktów i zainteresować swoją ofertą zupełnie nowe grupy odbiorców? Za chwilę pokażemy Ci, jak skutecznie pozyskiwać nowych klientów dzięki Facebookowi.

Skuteczny e-commerce: jak przyciągnąć klientów?

Na początku 2017 roku wyniki badań przeprowadzonych przez Gemius pokazały, że już ponad połowa Polaków dokonuje zakupów za pośrednictwem internetowych platform sprzedażowych. To bardzo dużo biorąc pod uwagę fakt, że dostęp do internetu posiada zaledwie 79% mieszkańców naszego kraju. Jak dotrzeć do tak szerokiej grupy docelowej i pozyskać nowych klientów?