Jak zrobić reklamę, która zwiększa sprzedaż?

Jak zrobić reklamę, która zwiększa sprzedaż?

Opublikowany

Dowiedz się, jak zrobić reklamę, która zwiększa sprzedaż. W 4 krokach – bo lubimy porządek.

Reklamy. Nikt ich nie lubi, wszyscy muszą je oglądać – w drodze do pracy, w kolejce do dentysty, podczas cotygodniowych zakupów… A gdyby zamiast nudnych spotów promujących kolejny krem, którego nigdy nie użyjesz otrzymywać wyłącznie materiały odpowiadające Twoim prawdziwym potrzebom?
Ta propozycja wydaje się kusząca, prawda? Zwłaszcza jak jesteś przedsiębiorcą i chcesz zwiększyć sprzedaż dzięki skutecznej reklamie. Co więcej teraz możesz zrobić to szybko i bez zbędnych komplikacji. Jak? Już odpowiadamy.
Z myślą o nowoczesnych przedsiębiorcach stworzyliśmy nowatorską platformę reklamy online, która:
  • umożliwia dotarcie do konkretnych osób wybranych na podstawie ich zachowań w świecie rzeczywistym,
  • pozwala prezentować ofertę odbiorcom odwiedzającym konkretne lokalizacje,
  • lokuje reklamy bezpośrednio na smartfonach klientów, czyli w momencie gdy są najbliżej decyzji zakupowej.

Jak zacząć?

W najprostszym ujęciu celem reklamy nie są wyświetlenia, przekliki i aktywność na stronie. Jedynym prawdziwym wyznacznikiem skuteczności jest wizyta odbiorcy reklamy w Twoim sklepie. Jak to zrobić? W 4 prostych krokach!

Krok 1. Załóż bezpłatne konto w serwisie Cluify

Najpierw musisz stworzyć własne konto. Tutaj zapiszesz wszystkie swoje kampania i bez problemu je odnajdziesz. Rejestracja w panelu zarządzania kampanią reklamową wymaga wyłącznie Twojego adresu mailowego, imienia i nazwiska.

Krok 2. Określ profil swojej działalności

To, jaki biznes prowadzisz ma wpływ na Twoje cele. Właściciel sklepu stacjonarnego czy organizator imprez chce, żeby jak najwięcej osób go odwiedziło. Masz aplikację bądź sklep internetowy - zależy Ci, żeby ściągnąć ludzi na Twoją stronę internetową. W Cluify intuicyjnie określisz swoje cele.
Obrazek przedstawia wybór parametrów: do ilu osób chcemy trafić z reklamą, w jakim czasie i ile to będzie kosztować

Obrazek przedstawia wybór parametrów: do ilu osób chcemy trafić z reklamą, w jakim czasie i ile to będzie kosztować

Krok 3. Wybierz grupę odbiorców kampanii

Mapa Cluify to Twój największy sprzymierzeniec. Zaznaczasz na niej miejsca, w których bywają Twoi klienci i wysyłasz do nich reklamę. Dodatkowo, Cluify pomaga Ci dokonać właściwych wyborów, zawężając wyszukiwanie i przygotowując sugestie.
Cluify panel.png

Krok 4. Przygotuj materiały reklamowe

Wiemy, że prawdopodobnie dopiero zaczynasz przygodę z reklamą online i nie masz pewności jak do tego podejść, zwłaszcza jeśli chodzi o przygotowanie tekstów i grafik reklamy. Spokojnie, nasi konsultanci mają w tym duże doświadczenie i zajmą się Tobą. Otrzymasz od nas telefon po zapisaniu Twojej kampanii i zobaczysz, jakie to proste.
CLUIFY-banner_blog-haslo4-2.gif

Udostępnij

Powiązane artykuły
Chcesz przejąć klientów konkurencji? Zrobisz to z Cluify

temu

Jak w najprostszy sposób dotrzeć do klientów zainteresowanych Twoją ofertą? Wysłać reklamę do osób kupujących u konkurencji. Teraz zrobisz to w kilka minut, korzystając z Cluify. Po prostu zaznacz sklepy na mapie i wyślij reklamę do osób, które w nich bywają!
Przedsiębiorco, potrzebujesz alternatywy dla agencji reklamowych? Mamy rozwiązanie!

temu

Ponad 5 miesięcy temu pisaliśmy o nowościach w Cluify. Było o wybieraniu odbiorców na podstawie odwiedzanych miejsc, interaktywnej mapie i mierzeniu efektywności kampanii. Od tego czasu funkcjonalności zaliczyły kilka upgrade’ów, a nasi klienci zaczęli pytać, czy na tym poziomie zaawansowania możemy tyle samo, co agencje reklamowe.
Poznaj strategie skutecznego wyboru odbiorców swojej kampanii

temu

Wiesz gdzie są Twoi klienci, co robią w wolnym czasie, gdzie kupują? Idealnie! W Cluify możesz wybrać odbiorców swoich reklam właśnie na podstawie ich rzeczywistych zachowań. Wystarczy, że pomyślisz o miejscach, jakie odwiedzają w ciągu dnia.
Cluify wie, gdzie są Twoi klienci - sprawdź, jak wykorzystać jego potencjał

temu

Wybór grup docelowych w oparciu o zainteresowania deklarowane online może okazać się pomysłem nietrafionym. W końcu ile z tego, co robimy w sieci przekłada się na nasze prawdziwe życie.