Poznaj strategie skutecznego wyboru odbiorców swojej kampanii

Poznaj strategie skutecznego wyboru odbiorców swojej kampanii

Opublikowany

Wiesz gdzie są Twoi klienci, co robią w wolnym czasie, gdzie kupują? Idealnie! W Cluify możesz wybrać odbiorców swoich reklam właśnie na podstawie ich rzeczywistych zachowań. Wystarczy, że pomyślisz o miejscach, jakie odwiedzają w ciągu dnia.

To będzie prawdopodobnie najkrótszy tekst, jaki znajdziesz na naszym blogu. Lubimy konkrety i nie będziemy owijać w bawełnę – z Cluify dotrzesz precyzyjne do swoich przyszłych klientów na 3 różne sposoby. Sprawdź sam:
  1. jeśli Twoja konkurencja działa stacjonarnie (sklepy, kawiarnie, restauracje, siłownie, kluby fitness itd.) – zaznacz te miejsca, w których przebywają osoby chcące kupić produkt lub skorzystać z usługi, którą oferujesz,
  2. jeśli chcesz wybrać miejsca świadczące o potrzebie, na którą odpowiada Twój produkt – np. jeżeli sprzedajesz czepki i gatki pływackie, zaznaczasz baseny i wysyłasz reklamę do osób, które regularnie pływają,
  3. jeśli chcesz dotrzeć do grup o specyficznych preferencjach – wybierz miejsca, które wskazują na styl życia Twoich potencjalnych klientów. Chcesz dotrzeć do hipsterów, festiwalowiczów lub entuzjastów zdrowego stylu życia? Na mapie Cluify wybierz modne kawiarnie, puby, miejsca ostatnich festiwali lub punkty ze zdrową żywnością czy targi śniadaniowe.
No i najważniejsze – pamiętaj, że w każdym momencie możesz skorzystać z doświadczenia naszych konsultantów, którzy pomogą Ci skutecznie wybrać odbiorców Twojej kampanii.
CLUIF_banner_blog.gif

Udostępnij