Poznaj strategie skutecznego wyboru odbiorców swojej kampanii
Poznaj strategie skutecznego wyboru odbiorców swojej kampanii

Poznaj strategie skutecznego wyboru odbiorców swojej kampanii

Opublikowany

Wiesz gdzie są Twoi klienci, co robią w wolnym czasie, gdzie kupują? Idealnie! W Cluify możesz wybrać odbiorców swoich reklam właśnie na podstawie ich rzeczywistych zachowań. Wystarczy, że pomyślisz o miejscach, jakie odwiedzają w ciągu dnia.

To będzie prawdopodobnie najkrótszy tekst, jaki znajdziesz na naszym blogu. Lubimy konkrety i nie będziemy owijać w bawełnę – z Cluify dotrzesz precyzyjne do swoich przyszłych klientów na 3 różne sposoby. Sprawdź sam:
  1. jeśli Twoja konkurencja działa stacjonarnie (sklepy, kawiarnie, restauracje, siłownie, kluby fitness itd.) – zaznacz te miejsca, w których przebywają osoby chcące kupić produkt lub skorzystać z usługi, którą oferujesz,
  2. jeśli chcesz wybrać miejsca świadczące o potrzebie, na którą odpowiada Twój produkt – np. jeżeli sprzedajesz czepki i gatki pływackie, zaznaczasz baseny i wysyłasz reklamę do osób, które regularnie pływają,
  3. jeśli chcesz dotrzeć do grup o specyficznych preferencjach – wybierz miejsca, które wskazują na styl życia Twoich potencjalnych klientów. Chcesz dotrzeć do hipsterów, festiwalowiczów lub entuzjastów zdrowego stylu życia? Na mapie Cluify wybierz modne kawiarnie, puby, miejsca ostatnich festiwali lub punkty ze zdrową żywnością czy targi śniadaniowe.
No i najważniejsze – pamiętaj, że w każdym momencie możesz skorzystać z doświadczenia naszych konsultantów, którzy pomogą Ci skutecznie wybrać odbiorców Twojej kampanii.
Jak działa Cluify.jpg

Udostępnij

Powiązane artykuły
Przedsiębiorco, potrzebujesz alternatywy dla agencji reklamowych? Mamy rozwiązanie!

temu

Ponad 5 miesięcy temu pisaliśmy o nowościach w Cluify. Było o wybieraniu odbiorców na podstawie odwiedzanych miejsc, interaktywnej mapie i mierzeniu efektywności kampanii. Od tego czasu funkcjonalności zaliczyły kilka upgrade’ów, a nasi klienci zaczęli pytać, czy na tym poziomie zaawansowania możemy tyle samo, co agencje reklamowe.
Cluify wie, gdzie są Twoi klienci - sprawdź, jak wykorzystać jego potencjał

temu

Wystawa alternatywnego malarza, przemyślenia wschodzącej gwiazdy kina niezależnego – większość ludzi klika „Lubię to!” wyłącznie po to, aby zrobić wrażenie na znajomych. Twoi klienci nie są wyjątkiem.
Jak robić reklamy, które zwiększają sprzedaż?

temu

Reklamy. Nikt ich nie lubi, wszyscy muszą je oglądać – w drodze do pracy, w kolejce do dentysty, podczas cotygodniowych zakupów… A gdyby zamiast nudnych spotów promujących kolejny krem, którego nigdy nie użyjesz otrzymywać wyłącznie materiały odpowiadające Twoim prawdziwym potrzebom? Dowiedz się, jak robić reklamy, które zwiększają sprzedaż.
5 najciekawszych zastosowań Cluify

temu

Cluify to proste narzędzie dzięki któremu dotrzesz z reklamą internetową do nowych klientów. Dokonasz tego za pomocą kilku kliknięć w panelu, w którym samodzielnie określisz miejsca przebywania osób najprawdopodobniej zainteresowanych Twoją ofertą, a my skutecznie zareklamujemy im Twój biznes. Zastanawiasz się, czy sprawdzi się w Twojej branży? Poznaj 5 najciekawszych zastosowań Cluify!

Jak skutecznie przygotować materiały do swojej kampanii?

Warunkiem skutecznej kampanii jest nie tylko właściwe wybranie grona jej odbiorców, ale również to, w jaki sposób się im zaprezentujemy. Jeśli Twoja reklama jest atrakcyjna wizualnie, więcej osób w nią klika, to naturalne. Ale jak się za to zabrać? Poniżej znajdziesz kilka prostych kroków, które pozwolą Ci stworzyć przykuwającą uwagę kampanię i zwiększyć sprzedaż.