Reklama do osób, które odwiedziły konkretne miejsca? Zrobisz to w kilka minut!

Reklama do osób, które odwiedziły konkretne miejsca? Zrobisz to w kilka minut!

Opublikowany

Chcesz dotrzeć do osób, które odwiedzają konkretne miejsca? Uważasz, że właśnie tam spędzają czas Twoi potencjalni klienci? Wyślij do nich reklamę i zobacz, ilu z nich pojawi się w Twoim sklepie lub restauracji! To prostsze niż myślisz.

Wszyscy jesteśmy aktywni w tzw. świecie offline. Chodzimy na siłownie, do klubów fitness, kupujemy w ulubionych sklepach, idziemy na obiad do restauracji i odbieramy dzieci ze szkoły. Dlatego to właśnie miejsca, które na co dzień odwiedzamy najlepiej opisują to, kim jesteśmy. Jeśli chcesz robić skuteczną reklamę, musisz wziąć to pod uwagę. 
Dobra wiadomość jest taka, że już możesz wybierać odbiorców swojej kampanii online właśnie w ten sposób. Po prostu zaznacz te miejsca na mapie w Cluify i pokaż swoją ofertą osobom, które je odwiedzają!

Zastanów się, gdzie bywają Twoi potencjalni klienci i wyślij do nich reklamę

  • Prowadzisz kawiarnię i chcesz dotrzeć do pracowników pobliskich biurowców? Zaznacz je na mapie w Cluify.
  • Chcesz poinformować mieszkańców osiedla o swojej ofercie? Wybierz właśnie te punkty w Cluify.
  • Twoimi potencjalnymi klientami są osoby dbające o sylwetkę? Zaznacz siłownie i kluby fitness.
  • Sprzedajesz odzież i akcesoria pływackie? Wyślij reklamę do osób chodzących na basen.
  • Chcesz przejąć klientów konkurencji? Zaznacz na mapie Cluify jej punkty stacjonarne i dotrzyj do osób, które tam kupują.
Jak widzisz, prowadząc niemal każdy biznes, możesz korzystać z Cluify i razem z nami pozyskiwać nowych klientów.
Blog Cluify Button_wyślij reklamę.png

Zobacz, jak prosto zlecisz kampanię do osób odwiedzających konkretne miejsca

W Cluify udowadniamy, że kampanie reklamowe mogą być i proste, i skuteczne. Aby dotrzeć do osób odwiedzających konkretne miejsca:
  1. załóż darmowe konto i określ cele swojej kampanii,
  2. zaznacz interesujące Cię miejsca na mapie,
  3. zleć nam wysłanie reklamy do odwiedzających je osób.
Po jej publikacji pozostaje Ci już tylko śledzić wyniki kampanii - z Cluify dowiesz się, ilu odbiorców reklamy rzeczywiście odwiedza Twój punkt stacjonarny.
W Cluify wybierzesz odbiorców swojej kampanii na podstawie ich prawdziwych zainteresowań zakupowych - miejsc, które kupują

W Cluify wybierzesz odbiorców swojej kampanii na podstawie ich prawdziwych zainteresowań zakupowych - miejsc, które kupują

Z Cluify dowiesz się, ilu odbiorców reklamy rzeczywiście przyszło do Twojego sklepu

Z Cluify dowiesz się, ilu odbiorców reklamy rzeczywiście przyszło do Twojego sklepu

CLUIFY-banner_blog-haslo2.gif

Udostępnij

Powiązane artykuły
Jak dotrzeć z reklamą do uczestników letnich festiwali?

temu

76% klientów w przedziale wiekowym 18-34 najbardziej ufa markom, które kojarzą się z rozrywką. To grupa, której moc nabywcza i otwartość na nowości sprawiają, że firmy chętnie kierują oferty właśnie w jej stronę. Chcesz powalczyć o młodych? Wybierz się na festiwal!
Narzędzia do pozyskiwania klientów, które możesz wypróbować jeszcze dziś

temu

Powiedzieć, że skuteczne pozyskiwanie klientów to umiejętność, która wymaga połączenia zmysłu analitycznego z kreatywnością, to jakby nic nie powiedzieć. Docieranie do coraz to nowszych grup docelowych i przekonywanie ich do produktu to zadanie dla Wybranych – i celowo użyliśmy tu wielkiej litery (nie każdy jest przecież stworzony do efektywnej sprzedaży). Właśnie dlatego postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się sposobom pozyskiwania klientów i wybrać te, które nie zawodzą. Wypróbujesz?
Czy niewielka firma może odnieść wielki sukces?

temu

Prowadzenie biznesu (zwłaszcza niewielkiego) jest jak jazda na rollercoasterze. Przez większość czasu powoli pniesz się ku górze, aby chwilę później z żołądkiem w okolicy gardła spadać z szybkością godną Sokoła Millennium. Niektórzy twierdzą, że im mniejsza jest firma, tym łatwiej jest wypaść ze spadającego wagonika – ale czy naprawdę mają rację?
Jak skutecznie przygotować materiały do swojej kampanii?

temu

Warunkiem skutecznej kampanii jest nie tylko właściwe wybranie grona jej odbiorców, ale również to, w jaki sposób się im zaprezentujemy. Jeśli Twoja reklama jest atrakcyjna wizualnie, więcej osób w nią klika, to naturalne. Ale jak się za to zabrać? Poniżej znajdziesz kilka prostych kroków, które pozwolą Ci stworzyć przykuwającą uwagę kampanię i zwiększyć sprzedaż.

Jak skutecznie promować usługi deweloperskie? Dom100 i Cluify – CASE STUDY

Dom100 to rodzinna firma z tradycjami. Od 25 lat z powodzeniem buduje nowoczesne domy i mieszkania, za co zdobyła liczne nagrody branżowe. W Cluify wiemy, że jej potencjał jest ogromny – mimo dużej konkurencji, dynamicznych zmian na rynku i codziennych wyzwań. Tym razem naszym zadaniem było dotarcie z reklamą m.in. do klientów konkurencji. Czy to się nam udało? Sprawdź!